Opcje widoku
Reset

Uczniowie kl. 6 b odwiedzili Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN

W różnorodności siła

W dniu 13 maja 2024 r. uczniowie kl. 6 b odwiedzili Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN. W Centrum Edukacyjnym muzeum uczestniczyli w warsztatach Jak pięknie się różnić. Odkrywali swoje mocne stronny. Dyskutowali, czym chcą się dzielić z innymi. Uczniowie zaangażowali się także w rozwiązywanie zagadek na podstawie wskazówek, których poszukiwali w przestrzeniach wystawy stałej, w galerii "Wyzwania nowoczesności". Poznawali tam postacie z przeszłości i odkrywali ich różne talenty. W czasie warsztatów szóstoklasiści uczyli się szacunku dla innych kultur, uświadamiali sobie, że dzięki różnicom ludzie mogą bardziej efektywnie ze sobą współpracować, budować komunikację kompletną, czynić świat lepszym.

Opracował: Grzegorz Majkowski

Data dodania: 2024-05-14 12:09:47