Doradztwo Zawodowe

W ramach projektu „Mój potencjał – moja przyszłość”

w naszej szkole został utworzony Punkt Informacji i Kariery.

Jest to miejsce, w którym zarówno uczniowie jak i rodzice będą mogli porozmawiać ze szkolnym doradcą zawodowym na tematy związane z planami dotyczącymi wyboru szkoły ponadpodstawowej, preferowanymi zainteresowaniami dotyczącymi zawodu i pracy przyszłości. W co warto inwestować swój czas, czego warto się uczyć, w jaki sposób rozwijać siebie, aby rozwijać się poprzez nabywanie kompetencji przyszłości.

Podczas spotkania z doradcą zawodowym uczniowie będą mogli wykonać testy osobowości, inteligencji wielorakiej, silnych stron i szeregu innych narzędzi diagnostycznych.

Punkt Informacji Kariery PIK mieści się w gabinecie nr 112 na pierwszym piętrze

Szanowni rodzice, drodzy uczniowie,

Punkt Informacji i Kariery w ramach projektu unijnego "Mój potencjał, moja przyszłość" będzie otwarty w październiku w każdy poniedziałek i wtorek w godzinach 7.15 - 08.00.

We wrześniu będzie otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 7.15 - 08.00 .

Uczniowie zainteresowani spotkaniem mogą umówić się na nie bezpośrednio w gabinecie nr 112 lub poprzez dziennik elektroniczny Librus.

Serdecznie zapraszam,

Joanna Paprzycka