Dzień Dziecka w Naszej Szkole...

We wtorek 4 czerwca uczciliśmy w naszej szkole DZIEŃ DZIECKA. Opuściliśmy szkolne ławki, aby wspólnie świętować ten szczególny dzień na świeżym powietrzu ? Pomimo pochmurnej pogody, humory nam dopisywały ? Po powitaniu wszystkich zgromadzonych przez Panią Dyrektor wystąpili uczniowie kl. 7b zwycięzcy konkursu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" w kat. kl. 4-8. Następnie odbył się koncert laureatów I Dzielnicowego Konkursu Wokalnego "Rozśpiewana Praga", a także finał dzielnicowego konkursu plastyczno-historycznego pt. ''Portret Królowej Jadwigi''.
Po części oficjalnej uczniowie bawili na rozstawionych wokół boiska ogromnych dmuchańcach oraz na licznych stoiskach tematycznych, takich jak: warsztaty tworzenia biżuterii, stoisko z brokatowymi tatuażami, warsztaty artystyczne, malowanie twarzy, warkoczyki, gry podwórkowe, rebusy i zagadki, stoisko cukiernicze, państwa-miasta i obwody figur na ziemi, czy malowanie paznokci. W dniu wczorajszym odbył się także mecz finałowy o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 401 w którym uczniowie SP401 wygrali z uczniami SP163 z wynikiem 12:4 ??? Wystąpili również uczniowie kl. 3b zwycięzcy konkursu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" w kat. kl. 1-3. Mieliśmy także możliwość zatańczyć wspólnie z Samorządem Uczniowskim do piosenki Jerusalema, a także z Akademią Ruchu Zig Zag. To był niezwykły dzień, który na długo zapadnie w pamięci całej społeczności szkolnej. ?
Data dodania: 2024-06-24 08:49:22
Data edycji: 2024-06-24 09:00:21