Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja Dostępności
Deklaracja Dostępności
Reset
Reset

Galeria zdjęć

Kadra Pedagogiczna

Dyrektor:

mgr Małgorzata Ściślewska - Kotarska

 

Wicedyrektor:

mgr Dorota Dzieżak-Krawczyk

 

 

KLASY I-III

wychowawcy klas – edukacja wczesnoszkolna:  

klasa 1a – p. Katarzyna Frąckiewicz

klasa 1b – p. Ewa Waszczuk

klasa 2a - p. Katarzyna Mandes 

klasa 2b - p. Dominika Orzoł

klasa 3a – p. Dorota Fijoł

klasa 3a - p. Katarzyna Nyga

 

język angielski:

p. Paweł Mianowski

 

etyka:

wychowawcy klas I-III

 

religia:

ks. Michał Chaciński

 

 

Kierownik świetlicy:

Olga Kocon

zespół wychowawców świetlicy:

p. Anna Marcinkowska

p. Olga Kocon

p. Joanna Terlecka

p. Marta Rzeczkowska

p. Agnieszka Mościcka

p. Sylwia Usnarska

p. Ewa Twardowska

 

 

KLASY IV-VIII 

wychowawcy klas: 

klasa 4a – p. Ewa Twardowska

klasa 5a - p. Daria Solecka

klasa 6a - p. Grzegorz Filipiuk

klasa 6b – p. Sylwia Usnarska

klasa 6c -  p. Ewa Gwardencka - Urbańska

klasa 7a - p. Marzena Kozłowska - Mysior

klasa 7b - p. Iryna Kruhlianytsia

klasa 8a - p. Maksymilian Weber - Sitarski

 

polski:

p. Katarzyna Blicharska

p. Daria Solecka

p. Grzegorz Majkowski

 

historia:

p. Marzena Kozłowska - Mysior

 

jezyk angielski:

p. Iryna Kruhlianytsia

p. Anna Maria Korczak - Gomola

p. Paweł Mianowski

 

język niemiecki:

p. Maksymilian Weber - Sitarski

 

matematyka:

p. Agnieszka Kondracka

p. Grzegorz Filipiuk

p. Emma Janczarek

 

przyroda:

p. Ewa Twardowska

 

geografia:

p. Ewa Twardowska

 

biologia:

p. Kamila Dzwonkowska

 

chemia:

p. Aleksandra Werochowska

 

fizyka:

p. Grzegorz Filipiuk

 

muzyka:

p. Michał Szczęsny

 

plastyka:

p. Agnieszka Krakowiak 

 

technika:

p. Ewa Gwardencka - Urbańska

 

informatyka:

p. Dorota Dzieżak – Krawczyk

p. Ewa Gwardencka - Urbańska

 

 

edukacja dla bezpieczeństwa:

p. Michał Jarka

 

wiedza o społeczeństwie:

p. Marzena Kozłowska - Mysior

 

wychowanie fizyczne:

p. Wanda Piotrowska

p. Marta Rzeczkowska 

p. Sylwia Usnarska

p. Michał Jarka

 

wychowanie do życia w rodzinie:

p. Ewa Twardowska

 

etyka:

p. Dorota Fijoł

 

religia:

ks. Michał Chaciński

ks. Marek Miziołek

 

doradztwo zawodowe:

p. Joanna Paprzycka

 

nauczyciele bibliotekarze:

p. Katarzyna Parda

p. Małgorzata Ściślewska - Kotarska

 

ZESPÓŁ POMOCY PSYCHOLOGICZNO - PEDAGOGICZNEJ

pedagog:

p. Marta Kordel - Karbowska

 

pedagog specjalny:

p. Joanna Paprzycka

p. Marta Kordel - Karbowska

 

psycholog:

p. Diana Pająk

 

logopeda:

p. Grzegorz Majkowski

 

terapeuta pedagogiczny:

p. Bogumiła Gomowska

 

 

ZESPÓŁ NAUCZYCIELI WSPIERAJĄCYCH UCZNIÓW:

p. Aleksandra Przybysz

p. Ewa Gwardencka – Urbańska

p. Marta Kordel - Karbowska

p. Joanna Paprzycka

p. Monika Chudzińska

p. Daniel Kuligowski

p. Agnieszka Remiszewska

 

Data dodania: 2023-08-22 22:44:46
Data edycji: 2023-11-28 12:26:42
Ilość wyświetleń: 2627
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej